Kabaret Moralnego Niepokoju

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znany i lubiany Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Bartoszyckim Domu Kultury 27 lutego o godz. 16. Bilety już do nabycia w BDK.

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska.

Spektakl (oficjalna premiera odbyła się w listopadzie 2015 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe takie hity, jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś, co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli, co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na półtorej godziny programu), że można przyjść z dziećmi.

BARTOSZYCKI DOM KULTURY
zaprasza na występ KABARETU MORALNEGO NIEPOKOJU w programie „JERZYK DZISIAJ NIE PIJE” 27 lutego o godzinie 16

BILETY: 60 zł (miejsca numerowane)


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany sobota, 27 luty 2016 21:01