• 17228

Załoga rajdowa Chrzanowski/Binięda zdobyła Puchar Polski Szuter Cup 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Duży sukces odniosła olsztyńsko-bartoszycka załoga rajdowa Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda zdobywając Puchar Polski SzuterCup 2015.Cykl Szuter Cupu, jest to cykl rajdów rozgrywanych na luźnej, szutrowej nawierzchni. W dotychczasowych zmaganiach Adam i Sebastian przejechali 5 rajdów, z których wygrali trzy, raz byli drudzy a raz zajęli trzecie miejsce. Jednak nieduże różnice punktowe w klasyfikacji rocznej spowodowały, że dopiero ostatnia runda miała dać odpowiedź kto zdobędzie Puchar Polski.

Ostatnia eliminacja - Gródek Rally Sprint - rozegrana została na Podlasiu, w okolicach Białegostoku. Zawodnicy mieli do przejechania 6 odcinków specjalnych, o łącznej długości niecałych 40 km.

Podczas rajdu rywalizacja była bardzo zacięta ale to Sebastian i Adam zameldowali się na mecie jako pierwsi z przewagą 3 sekund nad kolejną załogą. Zwycięstwo w ostatniej rundzie Szuter Cup pozwoliło Sebastianowi i Adamowi utrzymać prowadzenie w klasyfikacji rocznej, tym samym Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda na mecie mogli cieszyć się ze zdobycia Szutrowego Pucharu Polski SzuterCup 2015.

sport.bartoszyce.pl

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany sobota, 27 luty 2016 21:04