• 13232

Znowu bez punktów. Drwęca - Victoria 2:1

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W meczu 18 kolejki rozgrywek IV ligi piłkarze Victorii Bartoszyce przegrali w Nowym Mieście Lubawskim z miejscową Drwęcą 1:2. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Jakub Paluch.

Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Bartoszyce 2:1 (1:0)
Bramki: Dah (17), Grisgraber (73) - Paluch (87);

Skład Victorii: Jaworski - Kadziewicz, Milczarek, Jagielski, Kozera, E. Tucholski, D. Tucholski, Ariel Żukowski (71' Błudnicki), Osiński (65' Paluch), Zawadzki, Mazurek;

7 min. - Kozera dostaje żółtą kartkę za pociągnięcie przeciwnika za koszulkę;
17 min. - tracimy bramkę po prostopadłym zagraniu w nasze pole karne, zawodnik miejscowych mając przed sobą tylko naszego bramkarza trafia do siatki;
24 min. - po faulu na Zawadzkim zawodnik gospodarzy dostaje żółtą kartkę;
34 min. - Zawadzki zagrywa prostopadłą piłkę w pole karne, ale Mazurek nie zdąża do niej dojść;
38 min. - z ostrego kąta na bramkę uderza Zawadzki, jednak piłka przechodzi ponad bramką;
45 min. - rzut rożny zagrywa Tucholski Dacjusz, piłkę po jego dośrodkowaniu głową uderza Zawadzki, ale obok słupka;
60 min. - po rzucie rożnym gospodarzy uderzenie z bliska broni Jaworski;
65 min. - za Osińskiego na boisko wchodzi Paluch;
71 min. - murawę z urazem kolana opuszcza Żukowski, a w jego miejsce wchodzi Błudnicki;
73 min. - po precyzyjnym strzale tuz przy słupku tracimy drugą bramkę;
87 min. - po błędzie obrony piłkę na ok. 25 metrze przejmuje Paluch, który wbiega w pole karne i pewnym strzałem pokonuje bramkarza miejscowych (pierwszy gol Jakuba w seniorach, w oficjalnym meczu ligowym);
90 min.za przeciąganie wznowienia gry z autu zawodnik gospodarzy zobaczył żółty kartonik;
90+2 min. piłkę między dwóch obrońców wypuszcza sobie Ernest Tucholski, jednak wychodzący bramkarz zdołał uprzedzić jego strzał;
90+4 min.w ostatniej akcji tego spotkania kolejną udaną interwencją popisał się Jaworski parując groźny strzał na róg.

Victoria Bartoszyce

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339