• 12926

MKS Korsze eliminuje Victorię z Wojewódzkiego Pucharu Polski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Victoria Bartoszyce w meczu 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski nie sprostała wyżej notowanemu rywalowi z Korsz i wysoko przegrała 1:5 (0:2). Honorowe trafienie dla bartoszyczan zaliczył Mateusz Zawadzki.

Zespół MKS-u Korsze od początku spotkania przeważał będąc drużyną dojrzalszą i lepiej poukładaną. Victoria próbowała przeciwstawić się walecznością ale było widać różnicę klas między obiema drużynami. Do przerwy goście po trafieniach Sawickiego i Trafarskiego prowadzili 2:0.

W drugiej połowie mecz stał się bardziej otwarty i obfitował w wiele sytuacji strzeleckich. MKS dołożył jeszcze trzy trafienia a Victoria zdołała zrewanżować się jedynie golem Zawadzkiego w 82 minucie meczu. W drugiej części gry, szczególnie w końcówce spotkania nasz zespół stworzył kilka dogodnych sytuacji do strzelenia goli jednak brakowało skuteczności.

Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 1:5 (0:2)
Bramki: Zawadzki - Sawicki 2, Trafarski, Roksela, Miller;

Skład Victorii: Jaworski (46' Jodko) - Kadziewicz, Milczarek, Jagielski (65' Paluch), Kozera, D. Tucholski, Ariel Żukowski, Osiński, Pęcak, Zawadzki, Mazurek;

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339