Seniorzy Victorii pewnie pokonują Warmię Olsztyn!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim meczu przed własną publicznością w rundzie jesiennej piłkarze bartoszyckiej Victorii wysoko pokonali zespół Warmii Olsztyn 5:1.

Victoria Bartoszyce - Warmia Olsztyn
5:1 (3:0)
Bramki: Wypniewski (15), Lis (30), Mazurek 2 (40, 84), Szajda (68) - ? (79);

Victoria Bartoszyce niesiona dopingiem grupy bartoszyckich kibiców pewnie rozprawiła się z rywalem z Olsztyna. Już do przerwy nasz zespół prowadził trzema bramkami. Strzelanie rozpoczął Kamil Wypniewski (pierwsza bramka w seniorach młodego zawodnika Victorii), który z bliska pokonał olsztyńskiego bramkarza. Kwadrans później do siatki trafił Hubert Lis, a na 5 minut przed zakończeniem pierwszej połowy Przemek Mazurek po indywidualnej akcji podwyższył wynik meczu na 3:0.

W drugiej połowie do bramki gości z dystansu trafił Kamil Szajda. Goście zdołali zdobyć jeszcze honorowego gola, ale strzelanie na stadionie w Bartoszycach zakończył ponownie Mazurek, który ustalił wynik meczu na 5:1.

VICTORIA:
Jodko - Milczarek, Szajda, Łażewski, Pryszczepko, Krzemiński, Pęcak (75' Zawadzki), Wypniewski (62' Kozera), Lis (87' Winckiewicz), Mazurek, Osipowicz;

6 min. - żółtą kartką zostaje ukarany zawodnik gości za faul na Lisie;
15 min. - Szajda dorzuca piłkę za obrońców do wybiegającego Lisa ten jeszcze odegrał do Wypniewskiego, który trafia w bramkarza ale wobec jego dobitki był już bezradny;
21 min. - po wrzutce Krzemińskiego w pole karne w dogodnej sytuacji był Osipowicz jednak bramkarz gości wybronił jego strzał;
27 min. - "nasz" Dacek Tucholski fauluje Mazurka za co dostaje żółtą kartkę;
30 min. - długie podanie od Łażewskiego dostaje Mazurek, który podaje do Lisa, a ten pewnym strzałem podwyższa prowadzenie;
32 min. - kolejna żółta kartka dla zawodnika drużyny gości;
37 min. - Lis zagrywa w pole karne do wbiegającego Pęcaka jednak obrońca zdołał go uprzedzić;
40 min. - Pryszczepko wywalczył piłkę zagrał prostopadle między dwóch obrońców do Mazurka, który technicznym strzałem ustala wynik pierwszej połowy na 3:0;
44 min. - piłka wpada do naszej bramki jednak gol nie zostaje uznany, gdyż sędzia odgwizduje ewidentnego spalonego, po wznowieniu Pęcak podaje do Mazurka ten zagrywa w pole karne jednak Osipowicz nie zdołał sięgnąć piłki;
45 min. - Krzemiński zagrywa piłkę za linię obrony do Osipowicza jednak sędzia odgwizduje spalonego;
46 min. - piłkę od Pryszczepki dostaje Mazurek wbiega w pole karne jednak jego strzał zostaje zablokowany i piłka opuszcza boisko, po wznowieniu z rzutu rożnego na strzał decyduje się Szajda lecz piłka o centymetry mija słupek;
48 min. - rzut rożny wykonuje Krzemiński najwyżej do piłki wyskakuje Mazurek uderza głową lecz tuż nad poprzeczką;
50 min. - na około 20 metrze faulowany jest Lis, do piłki podchodzi Krzemiński ładnie uderza pod poprzeczkę jednak bramkarz gości paruje piłkę na róg;
56 min. - głęboka wrzutka Osipowicza w pole karne trafia do Wypniewskiego ten uderza jednak tuż obok spojenia;
59 min. - rzut wolny wykonują goście lecz piłka po strzale mija słupek;
61 min. - w pole karne dośrodkowuje Mazurek lecz zamykający akcję Pęcak trafia tylko w boczną siatkę;
62 min. - boisko opuszcza Wypniewski a na plac gry wchodzi Kozera;
65 min. - strzał z dystansu pewnie broni Jodko, po chwili kolejna pewna interwencja w wykonaniu naszego bramkarza;
67 min. - wychodzący na czystą pozycję Mazurek trafia w bramkarza;
68 min. - akcja w polu karnym gości piłka trafia pod nogi Szajdy, który mocnym strzałem podwyższa wynik meczu na 4:0;
74 min. - strzał z dystansu broni Jodko
75 min. - za Pęcaka wchodzi Zawadzki;
76 min. - wychodzący na dogodną pozycję Osipowicz uderza na bramkę jednak bramkarz paruje piłkę ponad poprzeczkę;
79 min. - strzał gości z około 18 metrów tuż przy słupku wpada do naszej bramki;
84 min. - długie podanie od Milczarka dostaje Osipowicz, który odgrywa piłkę do niepilnowanego Mazurka, a ten pewnym strzałem ustala wynik meczu na 5:1;
87 min. - za Lisa na boisko wchodzi Winckiewicz;
89 min. - na bramkę gości uderza Osipowicz jednak bramkarz broni jego strzał.