• 13267

Victoria remisuje w Braniewie. Trener zagrał na bramce.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po czternastu kolejnych ligowych porażkach piłkarze bartoszyckiej Victorii nareszcie przerwali fatalną passę i w meczu z Zatoką w Braniewie nasz zespół wywalczył punkt remisując 1:1.

Cały mecz w bramce Victorii zagrał ... trener Victorii Kamil Szajda.

Victoria wyszła na prowadzenie na dziesięć minut przed końcem spotkania, kiedy to do bramki gospodarzy trafił Mateusz Zawadzki.

Braniewianie zdołali wyrównać już w doliczonym czasie gry Kamila Szajdę pokonał Komorowski i mecz zakończył się podziałem punktów. Trzy punkty były blisko, zabrakło niewiele. Miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk i następny mecz w najbliższy wtorek z Omulwią Wielbark już będzie zwycięski.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339