• 13633

Kolejna porażka Victorii, spadek do niższej ligi?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Porażką z drużyną Omulwi Wielbark zakończyła granie w tym roku drużyna Victorii Bartoszyce. Nasi piłkarze przegrali na własnym boisku 0:2 (0:1). Od 70 minuty Vikcia grała w dziesiątkę bowiem za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Dawid Terefeńko.

Pierwszą bramkę bartoszyczanie stracili w 22 minucie po kontrze i błędzie obrony napastnik gości ograł naszego bramkarza i umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie już gdy Vikcia grała w dziesiątkę drugą bramkę po sytuacji sam na sam z Jodką strzelił Kwiecień.

Klub z Bartoszyc po rozegranych 17 kolejek w IV lidze jest na ostatnim, 16. miejscu w tabeli (1 wygrana, 1 remis i 15 porażek).

Victoria Bartoszyce - Omulew Wielbark 0:2 (0:1)
Bramki: Kwiecień 2 (22, 84);

VICTORIA: Jodko - Terefeńko, Kuśnierz (86' Warda), Kozera (70' Pryszczepko), Milczarek, Osiński, Włodarczyk, Osipowicz, E. Tucholski, Zawadzki, Mazurek;

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339