• 25 listopad 2014
  • 14929

Poznaliśmy uczestników finału konkursu Wiedzy o Sporcie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Krzysztof Kwieciński, Kamil Rynkiewicz, Adrian Błudnicki oraz Artur Ruszczyński to czwórka finalistów, którzy 11 grudnia br. spotkają się w Telewizji Kablowej Bart-Sat aby zawalczyć w głównym finale konkursu Wiedzy o Sporcie. Finał rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie transmitowany na żywo.



 

II KONKURS WIEDZY O SPORCIE WYNIKI KAT. OPEN



1. Kwieciński Krzysztof (Bartoszyce) 85
2. Rynkiewicz Kamil (Dąbrowa) 76
3. Błudnicki Adrian (Bartoszyce) 76
4. Ruszczyński Artur (Gierkiny) 73

5. Kukulak Daniel (Bartoszyce) 65
Petrosyan Levon (Bartoszyce) 65
Nyga Robert (Tolko) 65
8. Kirkuć Marek (Bartoszyce) 62
9. Petrecka Elżbieta (Bartoszyce) 57
10. Wawrzeniak Radosław (ZSP 2 Bartoszyce) 55
Kochański Sławomir (Bartoszyce) 55
12. Rybicki Szymon (Gim 2 Bartoszyce) 53
13. Budna Joanna (Gim 2 Bartoszyce) 52
14. Zakrzewski Łukasz (Gim 2 Bartoszyce) 48
Magnuszewski Jakub (Gim 1 Bartoszyce) 48
16. Siej Mateusz (Gim 2 Bartoszyce) 46
Gieroś Klaudia (Gim 1 Bartoszyce) 46
18. Greber Karolina (Gim 1 Bartoszyce) 45
Bohdanowicz Kacper (Gim 1 Bartoszyce) 45
20. Połeć Michał (Gim 2 Bartoszyce) 44
Czarnuszewicz Adrian (Gim 1 Bartoszyce) 44
22. Wojtasik Michalina (Gim 2 Bartoszyce) 43
Doroz Paulina (Gim 1 Bartoszyce) 43
Słowikowska Małgorzata (Gim 1 Bartoszyce) 43
Marzec Karolina (Gim 1 Bartoszyce) 43
26. Zaczyk Robert (Gim 2 Bartoszyce) 42
Lasota Sylwia (Gim 1 Bartoszyce) 42
Rutkowska Katarzyna (Gim 1 Bartoszyce) 42
Rodzik Jakub (Gim 1 Bartoszyce) 42
30. Sobolewska Anna (Gim 1 Bartoszyce) 41
Bartoszczyk Eryk (Gim 1 Bartoszyce) 41
Mich Magda (Gim 1 Bartoszyce) 41
33. Dragun Magdalena (Gim 1 Bartoszyce) 40
Książyk Sandra (Gim 1 Bartoszyce) 40
35. Suchodolski Maciej (Gim 1 Bartoszyce) 39
36. Bogel Oliwia (Gim 2 Bartoszyce) 38
Pieczułajtis Patryk (Gim 1 Bartoszyce) 38
Fredo Marek (Gim 1 Bartoszyce) 38
39. Smerczańska Milena (Gim 2 Bartoszyce) 37
Dymbel Natalia (Gim 2 Bartoszyce) 37
Stępień Oskar (Gim 1 Bartoszyce) 37
Tomczuk Karolina (Gim 2 Bartoszyce) 37
43. Malankiewicz Michał (Gim 2 Bartoszyce) 36
Suszko Sebastian (Gim 1 Bartoszyce) 36
Pawłowski Bartłomiej (Gim 1 Bartoszyce) 36
46. Potrzuska Emilia (Gim 1 Bartoszyce) 35
Lewandowska Weronika (Gim 2 Bartoszyce) 35
Majocha Michał (Gim 2 Bartoszyce) 35
Brudzyński Szymon (Gim 1 Bartoszyce) 35
Kiszkis Kamila (Gim 1 Bartoszyce) 35
51. Figat Jakub (Gim 2 Bartoszyce) 34
Stapaj Dawid (Gim 2 Bartoszyce) 34
Stępień Patrycja (Gim 1 Bartoszyce) 34
54. Wróbel Michał (Gim 1 Bartoszyce) 33
Górajczyk Natalia (Gim 2 Bartoszyce) 33
Suchłabowicz Piotr (Gim 1 Bartoszyce) 33
57. Kruk Weronika (Gim 2 Bartoszyce) 32
Pająk Oliwia (Gim 1 Bartoszyce) 32
Łastowska Aneta (Gim 2 Bartoszyce) 32
Płoska Maja (Gim 1 Bartoszyce) 32
61. Tywoniuk Ewelina (Gim 2 Bartoszyce) 31
Płonowska Patrycja (Gim 2 Bartoszyce) 31
63. Cieślak Julia (Gim 1 Bartoszyce) 30
64. Kolęda Klaudia (Gim 1 Bartoszyce) 29
Michalec Dawid (Gim 1 Bartoszyce) 29
Ceniuk Aleksandra (Gim 1 Bartoszyce) 29
67. Wszoła Karolina (Gim 1 Bartoszyce) 28
68. Wojnicz Oliwia (Gim 2 Bartoszyce) 27
Trzonkowska Kamila (Gim 2 Bartoszyce) 27
Dytkiewicz Anna (Gim 1 Bartoszyce) 27
71. Kondrat Radosław (Gim 1 Bartoszyce) 26
 

sport.bartoszyce.pl
 

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339