Nowa odsłona portalu Bartoszyce24.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nowe technologie rozwijają się w niewiarygodnym tempie. W szczególności dużym zmianom podlega wymiana informacji w sieci Internet. Coraz nowocześniejsze formy komunikacji internetowej wymusiły zmiany również na naszym portalu. Od dzisiaj ruszają testy nowej platformy w wirtualnym świecie internetu.

Nowa strona internetowa to złożony, wielopoziomowy system, który w zamyśle ma pomóc mieszkańcom Powiatu Bartoszyckiego w codziennym życiu – mówi Grzegorz Marzec – admin portalu – Przystępując do tworzenia portalu założyliśmy żeby zarówno pod względem możliwości technologicznych, jak i rozwiązań funkcjonalnych, wpisywał się on w nowe trendy Internetu.

Nowa platforma jest obecnie w fazie wdrażania. Testy potrwają do końca roku dlatego prosimy naszych Czytelników o wyrozumiałość oraz zachęcamy do dzielenia się wszelkimi uwagami związanymi z funkcjonalnością strony i zauważonymi usterkami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339